SÜNNET DAVETİYESİ ARAS 4946
SÜNNET DAVETİYESİ ARAS 4946

Sünnet Davetiyesi Aras 4946 (DV165)

0,00
Fiyat : ₺4,07(KDV Dahil)

Aras Sünnet Davetiye Modelleri

Sipariş Sonrası Onay Aşaması ;

 • Davetiyeye yazdıracağınız bilgilerle tasarımınız hazırlanır.
 • Tasarımı kontrol etmeniz için Whatsapp'tan veya Mail ile size gönderilir.
 • Davetiyeye onay verdiğinizde Baskı işlemi yapılır.

Ürün Genel Açıklamaları

 • Davetiye aksesuarlarının takılması, katlanması ve zarfa konulması müşteriye aittir.
 • Baskı süresi onayınızdan sonra 3 iş günüdür.
 • Seçiminizi yaptığınız davetiyeye uygun metni kendiniz yazabilir veya bizim sunduğumuz örnek metinlerden seçebilirsiniz.

Davetiye Siparişi Vermek İçin ;

 • 0850 811 10 60 no'lu Whatsapp hattımıza yazabilir veya arayabilirsiniz.
 • [email protected] adresimize mail atabilirsiniz.
 • www.sunnetalisverisi.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.
 • Mağazalarımıza gelerek siparişinizi verebilirsiniz.

Davetiye Metinleri


Söz 1: Duyduk duymadık demeyin, dostlarım sevdiklerim bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.


Söz 2: Sünnet Oluyorum Maşallah, büyük Adam Oluyorum İnşallah.  Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.…

Söz 3: İki küçük yavruyuz,  …..….. Ailesinin sünnet olacak oğluyuz,  Acaba bu iş nasıl olacak, sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak,  Korkudan biraz rengimiz solacak, Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.

 

Söz 4: Sünnet sünnet dediler, başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

 

Söz 5: Ailemin tek oğluyum, Babamın sağ koluyum, Büyüdüm adam oluyorum, Laf aramızda kalsın,  Birazcık korkuyorum. Sünnet Düğünüme hepinizi bekliyorum.

 

Söz 6: Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk'üm değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek.

 

Söz 7: Erkekliğin şartı ikidir. Birincisi sünnet olmak, İkincisi asker olmak, Şimdi sünnet oluyorum, Bu günüme tüm sevenlerimi bekliyorum.

 

Söz 8: Sünnet olacaksin dediler, Beni nazlı büyüttüler, Mürvetimi görmek için 7 yıl beklediler,  Başa gelen çekilecek, Fazlası var kesilecek, Sünnetime gelirseniz, Tüm acılarım dinecek.

 

Söz 9: Evimizin tek oğluyum, Babamın sağ koluyum, Annemin göz bebeği, Bu yuvanın gülüyüm,  Ben kararımı verdim, Sünnet olmak tek derdim, Bütün dostlar buyursun, Sünnetçiye söz verdim.

 

Söz 10: Büyüdüm artık Maşallah, Çocukluğuma eyvallah, Buyurun sünnetime, Damat olurum inşallah.

 

Söz 11: Çok ağladım dinlemediler, Artık büyüdün ayıp olur dediler, Mecbur oldum boyun eğmeye, Ne olur dostlar gelin sünnetimde beni teselli etmeye..

 

Söz 12: Sünnet günü geldi çattı, Gönlümünüze neşe kattı, İşte Sünnet oluyorum, Tüm sevenlerimi bu güzel günümüze bekliyorum.

 

Söz 13: Çocukluğa elveda Delikanlılığa merhaba, Renk katın günümüze, Gelin dostlar sünnetimize..

 

Söz 14: Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.

 

Söz 15: Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Söz 16: Sünnet Düğün törenime tüm dost ve akrabalarımız davetlidir.

 

Söz 17: Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

 

Söz 18: Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

 

Söz 19: Sünnet mevlidinde, siz samimi dostların dualarını almak bizi bahtiyar edecektir.

 

Söz 20: İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı, oğlumuzun Sünnet Düğününe bekliyoruz.

 

Söz 21: Ey Muhammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

 

Söz 22: Bahar değil yaz imiş,günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı,sünnet olmak farz imiş.  Ben de kararımı verdim,sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun.sünnetçiye söz verdim.

 

Söz 23: Her Müslüman gelsin görsün, Sünnet olup, Peygamber efendimizin (s.a.v) emrine uyacağım, Gelirseniz mutlu kalacağım.

 

Söz 24: Hz. Muhammed'in (s.a.v) emridir sünnet, Bana da nasipmiş bu mürvet,  Duyan duymayana duyursun, Sevabına nail olmak isteyen bu mutlu günüme buyursun, Ellerinizden Öperim, Sünnetime beklerim.

 

Söz 25: Yüce dinimiz emretmiş, Duydum ki bu sünnetmiş, Küçük yüreğimle,mutluluk dileğimle, Sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme.

 

Söz 26: Dünyada KURAN Ahirette İMAN geldik Dünyaya Müslüman Müslümanlığın Şartı Sünnet, Cümlemizin Mekanı Olsun Cennet,  Bana da Nasipmiş bu Mürvet, Sünnetimize Bekleriz. Ailemiz Adına Teşekkür Ederiz.

 

Söz 27: Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.

 

Söz 28: Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Korkmuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

 

Söz 29: Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, Eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

 

Söz 30: Annemle babam karar vermiş, Çocukluk çağım sona ermiş, Allah'ın emri ne yapmalı, En iyi satırın altına yatmalı,  Teslim ol dedi bir ses, Yardıma gelsin herkes, Teslimiz sünnetçi amca pes, Ne olur acıtmadan kes, Bu törene dost ve akrabalar, Katılsın herkes...

 

Söz 31: Sünnetçi beğendi tipimi, Pazara kesecek pipimi, Fazla olan kesilirmiş, Başa gelen çekilirmiş,

 

Söz 32: Kesiyorlar gülüyorum, Kızlara müjde, Delikanlı oluyorum, Akraba ve dostlarımızı sünnet düğünüme bekliyorum.

 

Söz 33: Sünnetçi amca sordu; son kararın mı oğlum? İçime bir korku doğdu joker hakkımı kullanıyorum anne ve babama danışıyorum, Dediler ki artık zamanı doldu, Bende oluyorum, Bütün sevenlerimi sünnetime bekliyorum.
 

 

 

Sepete ekle, ister kredi kartınla hemen öde, ister kapıda nakit öde!

 • Whatsapp'la SiparişWhatsapp'la
  Sipariş
 • Mağazadan TeslimatMağazadan
  Teslimat
 • Kargo BedavaKargo İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR